1

ME LOOME EMOTSIOONE!

Bona Dea tähendab ladina keeles head jumalannat, kes oli naiste kaitsja ja õnnistuse tooja. Iga aasta detsembris toimus Bona Dea auks mõne Rooma kõrge ametniku majas öine pidu, millest tohtisid osa võtta ainult naised. Sellest inspireerituna sai ka meie agentuuri nimeks Rooma jumalanna järgi Bona Dea.

OLEME USALDUSVÄÄRNE PARTNER!

Bona Dea Agentuur on oma klientidele premium-klassi teenust pakkuv sündmusturundusagentuur, mis tegeleb väikeürituste korraldamise ja parima esinduspersonali vahendamisega erinevatesse kampaaniatesse ja üritustele.
Praeguseks on Bona Dea Agentuur edukalt tegutsenud juba üle 6 aasta. Selle ajaga on jõutud tähistada nii kordaminekuid, tehtud pisemaid vigu kui ka saavutatud suuri võite. Tänu sellele on meie ettevõttest välja kujunenud just selline agentuur, mille üle uhkust tunneme ning mis esindab meie praeguste ja tulevaste koostööpartnerite huve parimal võimalikul viisil.

PROFESSIONAALSUS, KLIENDISÕBRALIKKUS JA PERSONAALSUS

Meid eristab teistest promotsiooniagentuuridest tahe valida projekte, mis annavad meile võimekuse suhelda oma koostööpartneritega personaalselt ja pühendunult. Oleme Teie jaoks alati olemas, sest iga pisemgi tagasiside, küsimus või soov on meie jaoks oluline!
Meie agentuuri projektijuhtimine on tõepoolest paindlik ning iga kliendi erisoove ja vajadusi arvestav. Üritame leida kliendile alati parima võimaliku lahenduse ning anda endast 200%, et kõik projektid õnnestuksid üle ootuste hästi! Oleme valmis astuma sammukese senisest kaugemale, et oma klientide soovidele vastu tulla.

TUNNEME UHKUST OMA TÖÖTAJATE ÜLE!

Bona Dea Agentuuri liikmete seas leidub nii müügiinimesi, juriste, turundajaid, juuksureid kui ka eripedagooge – oleme kirju seltskond, keda ühendab jäägitu armastus üritusturunduse vastu. Meie agentuuri promootorid paistavad silma oma isikupära, loomuliku ilu, entusiasmi ja hea suhtlemisoskusega ning on alati rõõmsameelsed, energilised ja säravad.
Oleme oma tiimi valides väga nõudlikud, sest teame, et just nendest sõltub ka teenuse kvaliteet. Oleme valinud oma agentuuri inimesed, kes tõesti tahavad promotööd teha ning teevad seda suure innu ja kirega.

TEGUTSEME ÜLE EESTI!

Meie neiud ja noormehed tegutsevad nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Võrus, Narvas kui ka Hiiumaal ja Saaremaal. Lisaks valdavad promootorid mitmeid võõrkeeli, alustades inglise, vene, soome ja saksa ning lõpetades rootsi ja prantsuse keelega. Seega ükskõik millises Eesti otsas ja mistahes keeles teil meie promoteenuseid vaja peaks minema, saame teid selles igal juhul aidata.
Samuti oleme alati avatud koostööle ka rahvusvahelisel tasandil!

Lisaks promoteenustele pakub meie agentuur veel mitmeid teisigi turundusalaseid teenuseid. Selleks, et saada parem ülevaade meie agentuuri töödest ja tegemistest, tutvu ka meie poolt teiste pakutavate teenustega.